O firmě

Naše společnost byla založena v roce 1995 jako zámečnictví společně se zpracováním a výrobou z plastových desek. V roce 2002 se cesty rozdělily a společnost začala fungovat jako rodinná firma a v této poloze funguje dodnes pod vedením druhé generace. Již od svého začátku sbírá zkušenosti v oblasti zpracování a výroby z hutního materiálu. S měnící se dobou se mění i požadavky zákazníků. Po období obrovského hladu po čemkoli koncem 90. tých let se v současné době přihlíží hlavně na kvalitu, přesnost a spolehnutí se na termíny. Individuální řešení a osobní kontakt se dostává do popředí zájmu zákazníků. Historie a tradice dodavatele nabírá na síle.

V dnešní době se zabýváme hlavně vybavením provozů, doplněním logistických prvků do výroby, systémy skladování a pohybu výrobků ve skladech. To znamená podvozky pro přesun palet standardních i nestandartních velikostí, válečkové dráhy, regály, zásobníky na drobné součástky. Pro soukromou sféru zábradlí, schodiště, vrata, ploty a vše železné kolem domu. Pro stavební firmy dodávky hutního materiálu pro překlady, výztuhy staveb, ocelové konstrukce a montážní práce našich výrobků.

Zajišťujeme povrchové úpravy kovů-galvanické a žárové zinkování, lakování standartní mokrou cestou i metodou práškové nanášené barvy.